Monday, 21 Sep, 8.08 am CSK TV- Follow Karo

Posts
ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଅଦୃଶ୍ୟ ଭିଡିଓ ଆକ୍ସେସ୍ ହୋଇଛି: ପେପର ପ୍ଲେନ ଉଡ଼ିବା ପରେ ବିଳମ୍ବିତ ଅଭିନେତା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି, ଡିପ୍ରେସନ୍ ଥିଓରୀ

ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ତିନିଟି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି, କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ ବ୍ୟୁରୋ (ସିବିଆଇ), ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟୋରେଟ (ଇଡି) ଏବଂ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଦ୍ୱାରା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର 20 ରେ AIIMS ଫୋରେନସିକ୍ ଟିମ୍ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ସଂସ୍ଥାକୁ ଦାଖଲ କରିବ ବୋଲି ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ ଜି ନ୍ୟୁଜ୍ ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କର ଏକ ଅଦୃଶ୍ୟ ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛି। ଆହୁରି ପ Read ନ୍ତୁ - ଅନୁରାଗ କାଶ୍ୟପ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ପାରିନୀତି ଚୋପ୍ରା ‘ଟିଭି ଅଭିନେତା’ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ହସି ତୋ ଚରଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ବାସଭବନର ବାଲକୋନୀରେ ବସି କାଗଜ ବିମାନ ତିଆରି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ସେ କାଗଜ ବିମାନ ତିଆରି କଲାବେଳେ ଏହି ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଏକ ପ୍ୟାକ୍ ସିଗାରେଟ୍, ଦୁଇଟି ମଗ୍, ପାଣି ବୋତଲ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କିଛି ଜିନିଷ ଟେବୁଲ ଉପରେ ରଖାଯାଇଛି | ଜି ନ୍ୟୁଜ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଭିଡିଓଟି ଏପ୍ରିଲ୍ 2020 ଠାରୁ, ଦେହାନ୍ତ ହେବାର ଦୁଇ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ ଏହି କ୍ଲିପ୍ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସିଦ୍ଧାନ୍ତକୁ ଖାରଜ କରିଦେଇଛି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପ --଼ନ୍ତୁ - ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଡ୍ରଗ୍ ସେବନ କରିବାକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି, ଡ୍ରଗ୍ ସେବନ ଅଭିଯୋଗକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିବା ପାଇଁ 'ଶିକ୍ଷିତ' ହୋଇଥିଲେ | ଆହୁରି ପ Read ନ୍ତୁ - SSR କେସ୍-ଡ୍ରଗ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍: ଚାରିଟି ଏନସିବି ସଦସ୍ୟ ଏବଂ COVID-19 ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପରୀକ୍ଷା ସକରାତ୍ମକ | ଏହି ସମୟରେ, ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କିମ୍ବା ମେଡିକାଲ ବୋର୍ଡର ଅବହେଳା ପରି ମନେହେଉଥିବା ବଲିଉଡର ତାରକା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଉପରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରାଯାଇଥିଲା, ଶରୀରରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିସେରା ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇନଥିଲା। ଅଲ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍ ଅଫ୍ ମେଡିକାଲ ସାଇନ୍ସ (AIIMS) ରେ ଫରେନସିକ୍ ମେଡିସିନ୍ ଏବଂ ଟକ୍ସିକୋଲୋଜି ବିଭାଗ ଦ୍ received ାରା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ଭିସେରା “ବହୁତ କମ୍ ପରିମାଣ ଏବଂ ଅବକ୍ଷୟ” ଅଟେ, AIIMS ରେ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନିତ ଉତ୍ସ IANS କୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲା ​​| ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚାବି ଧରିଥିବା ଭିସେରାକୁ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଏଆଇଏମଏସର ଫୋରେନସିକ୍ ବିଭାଗରେ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଉଥିଲା। ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବିଷାକ୍ତ କିମ୍ବା ଡ୍ରଗ୍ସର ମାତ୍ରା ଅଧିକ ହେତୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି କି ନାହିଁ ତାହା ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ, ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକୋ-ଲିଗାଲ୍ ଯାଞ୍ଚରେ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ ଅଫ୍ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ୍ ବ୍ୟୁରୋ (ସିବିଆଇ) ପାଇଁ ଭିସେରା ବିଶ୍ଳେଷଣ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରୀକ୍ଷା ହୋଇପାରିଛି।

ଜୁନ୍ 15 ରେ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ କରାଇବା ପରେ ମୁମ୍ବାଇର କପୁର୍ ହସ୍ପିଟାଲର ପାଞ୍ଚଜଣ ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠିତ ମେଡିକାଲ୍ ବୋର୍ଡ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେବାର କାରଣ ବୋଲି ଦର୍ଶାଇଥିଲା। IANS ରୁ ଇନପୁଟ୍ ସହିତ!

Dailyhunt
Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Dailyhunt. Publisher: CSK TV- Follow Karo
Top