Sunday, 24 Jan, 11.41 am କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଖବର

Posts
ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି କରୋନା ସହିତ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱର ଅନେକ ଦେଶରେ ଟୀକାକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଚାଲିଛି |

World ( ବିଶ୍ୱ ) : 24 ଜାନୁୟାରୀ (କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଖବର): ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି | ୱାର୍ଲ୍ଡୋମିଟର ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 5 ଲକ୍ଷ 67 ହଜାର 725 ନୂତନ କରୋନା ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି, ଯାହା ପରେ ମୋଟ ମାମଲା 92.92 ନିୟୁତ 91 ହଜାର 267 କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏଥି ସହିତ, ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ, କରୋନା କାରଣରୁ 13 ହଜାର 768 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

କରୋନା ସହିତ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ବିଶ୍ୱର ଅନେକ ଦେଶରେ ଟୀକାକରଣ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଚାଲିଛି | କରୋନାଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରାଯାଉଛି | ଏଥି ସହିତ, କରୋନା ମାମଲାରେ ଏହା ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ | ସାରା ବିଶ୍ୱରେ କରୋନା ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି |

ୱାର୍ଲ୍ଡୋମିଟର ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 5 ଲକ୍ଷ 67 ହଜାର 725 ନୂତନ କରୋନା ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି, ଯାହା ପରେ ମୋଟ ମାମଲା 92.92 ନିୟୁତ 91 ହଜାର 267 କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 21.28 ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ କରୋନା ଯୋଗୁଁ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି | ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ କରୋନା ଯୋଗୁଁ 13 ହଜାର 768 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। .

ଆମେରିକାରେ କରୋନାଙ୍କ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଜାରି ରହିଛି .

ଆମେରିକା କରୋନା ଦ୍ୱାରା ସର୍ବାଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ଦେଶ ହୋଇ ରହିଛି | ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆମେରିକାରେ 1 ଲକ୍ଷ 66 ହଜାର 717 ନୂତନ ମାମଲା ରହିଛି, ଯାହା ପରେ ଦେଶରେ ମୋଟ ମାମଲା 2.55 ନିୟୁତ 59 ହଜାର 937 କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଏଥି ସହିତ ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଜୀବାଣୁ ଯୋଗୁଁ 3379 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଏହା ପରେ, ଆମେରିକାରେ କରୋନା ଠାରୁ ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା 4 ଲକ୍ଷ 27 ହଜାର 587 କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

ବ୍ରାଜିଲ ଏବଂ Russia ଷର ଦ daily ନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଏକ ନଜର |

ୱାର୍ଲ୍ଡମିଟର ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ବ୍ରାଜିଲରେ 61 ହଜାର 121 ଜଣ ଲୋକ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ 1176 ଜଣ ଲୋକ କରୋନାରୁ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ଦେଶରେ ମୋଟ ସକ୍ରିୟ ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ 9 ଲକ୍ଷ 71 ହଜାର 341 କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

ରାଜ୍ୟରୁ ଆଜି ନୂଆ covid 19 ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢ଼ନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର। 

ଏଥି ସହିତ Russia ଷରେ ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ 20 ହଜାର 921 ଲୋକ କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ 559 ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। Russia ଷରେ ମୋଟ ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ 36 ଲକ୍ଷ 98 ହଜାର 273 କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

Dailyhunt
Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Dailyhunt. Publisher: kendrapada khabara
Top