K NEWS
K NEWS

ସରକାରୀ ପଇସା ପାଇବା ଲୋଭରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଆଗରେ ଶାଳୀକୁ ବାହା ହୋଇ ପଡ଼ିଲେ ଭିଣୋଇ

  • 43d
  • 0 views
  • 3 shares

ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମହରାଜଗଞ୍ଜ ଜିଲାରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସାମୂହିକ ବିବାହ ଯୋଜନାରେ ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଗତ ୧୩ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଜିଲା ମୁଖ୍ୟାଳୟର ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ଲନ୍‌ରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିତ୍ତ ରାଜ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଙ୍କଜ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସାମୂହିକ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ୨୩୩ ଯୋଡ଼ି ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଯୋଡ଼ି ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ବିବାହିତ ଥିବା ଏବଂ କିଛିଜଣ ନାବାଳିକ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ି ଯାଇଛି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
ONA Khabar
ONA Khabar

ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନରେ ବି ବିଧାନସଭାରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ : ଅପରାହ୍ଶ ୪ଟା ଯାଏଁ ଗୃହ ମୁଲତବୀ

ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନରେ ବି ବିଧାନସଭାରେ ହଟ୍ଟଗୋଳ : ଅପରାହ୍ଶ ୪ଟା ଯାଏଁ ଗୃହ ମୁଲତବୀ
  • 3hr
  • 0 views
  • 2 shares

ଭୁବନେଶ୍ବର: ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନରେ ବି ବିଧାନସଭା ଆରମ୍ଭରୁ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକମାନେ ହଟ୍ଟଗୋଳ କରିଛନ୍ତି। ଏହାଫଳରେ ବାଚସ୍ପତି ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ପାତ୍ର ଅପରାହ୍ଶ ୪ଟା ଯାଏଁ ଗୃହକୁ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇପାରୁନି ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟ। ଗୃହ ଭିତରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
TheTruths
TheTruths

ୱାର୍ଲ୍ଡ ଆଥଲେଟିକ୍ସରୁ ୱମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ପୁରସ୍କାର ଜିତିଲେ ଅଞ୍ଜୁ ବବି ଜର୍ଜ

ୱାର୍ଲ୍ଡ ଆଥଲେଟିକ୍ସରୁ ୱମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ପୁରସ୍କାର ଜିତିଲେ ଅଞ୍ଜୁ ବବି ଜର୍ଜ
  • 2hr
  • 0 views
  • 11 shares

ମୋନାକୋ : କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଭାରତୀୟ ଆଥଲେଟ୍ ଅଞ୍ଜୁ ବବି ଜର୍ଜଙ୍କୁ ୱାର୍ଲ୍ଡ ଆଥଲେଟିକ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଦେଶରେ ପ୍ରତିଭା ସଜାଇବା ଏବଂ ଲିଙ୍ଗଗତ ସମାନତାର ଓକିଲାତି ପାଇଁ ୱୋମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

୨୦୦୩ ସଂସ୍କରଣରେ ଲମ୍ଫ ଜମ୍ପ ବ୍ରୋଞ୍ଜ ସହ ବିଶ୍ୱ ଚାମ୍ପିଅନସିପରେ ପଦକ ଜିତିଥିବା ଅଞ୍ଜୁଙ୍କୁ ବୁଧବାର ଦିନ ବିଶ୍ୱ ବଡ଼ିର ବାର୍ଷିକ ପୁରସ୍କାର ପାଇଁ ନାମିତ କରାଯାଇଛି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ

No Internet connection