Friday, 05 Jun, 5.16 am MO ODISHA

ହୋମ
ସ୍ନାନପୂର୍ଣ୍ଣମୀରେ ଜାଣନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ସମ୍ପର୍କରେ.

ମେଷ: ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସବୁ ଭଲ ରହିବ। କଳା ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବଢ଼ିବ।

ବୃଷ: ଅଧୁରା କାମ ପୂରା ହେବ। ଭୂସ˚ପତ୍ତି କିଣିବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଚାକିରିଜୀବୀଙ୍କ କାମରେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଖୁସି ହେବେ।

କର୍କଟ: ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁନ୍ଦର ଦିନଟିଏ। ସମସ୍ୟା ସମାଧାନର ରାସ୍ତା ମିଳିବ। ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍ ହୋଇପାରେ।

ସି˚ହ: ପୂଜକଙ୍କ ଲାଗି ଦିନଟି ଭଲ। ନୂଆ ଘର କିଣିବା ଲାଗି ଯୋଜନା କରିବେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

କନ୍ୟା: କାର୍ୟ୍ୟବ୍ୟସ୍ତତା ଲାଗି ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ମହତ୍ତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ୍ ଆଲୋଚନା ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା: କାରବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। ଚାକିରିରେ କର୍ତ୍ତୃତ୍ବ ବଢ଼ିବ। ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖା ହୋଇପାରେ। ସୁସ୍ବାଦୁ ଖାଦ୍ୟ ଭୋଜନ କରିବେ।

ବିଛା: ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସ˚ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। କାର୍ୟ୍ୟ ସମ୍ପର୍କିତ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। କାରବାର ବିସ୍ତାର ନେଇ ଭଲ ପରାମର୍ଶ ମିଳିବ।

ଧନୁ: ପୂଜାପାଠରେ ସମୟ ବିତିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ମିଳିବା ହେତୁ ଧନଲାଭ ହେବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କର ଲେଖାପଢ଼ା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ।

ମକର: ନିତିଦିନିଆ କାମରେ ଗତିରୋଧ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବେ। ବାହନ ସାବଧାନତାର ସହ ଚଳାନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ: ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିବା ହେତୁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ବ୍ୟାବସାୟିକ କାମରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ରାଜନୀତିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ମୀନ: ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ବୁଝାମଣା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ।

Dailyhunt
Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Dailyhunt. Publisher: Mo Odisha
Top
// // // // $find_pos = strpos(SERVER_PROTOCOL, "https"); $comUrlSeg = ($find_pos !== false ? "s" : ""); ?>