Wednesday, 05 Feb, 11.24 pm ଓଡିଆ ପୁଅ

ଜିଲ୍ଲା ପରିକ୍ରମା
୦୬ ଫେବ୍ରୁଆରି, ଗୁରୁବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ଅର୍ଥ ଆଦାୟ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଅଟେ। ବ୍ୟାପାର ସମ୍ବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟୀ ଦିବସ ଅଟେ। ଘରେ ଶୁଭ ପ୍ରସଙ୍ଗର ଆୟୋଜନ ହେବ। ଶେୟାରରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ପତ୍ନୀଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇକରି ଚିନ୍ତା ରହିପାରେ। ସାହିତ୍ୟ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଜର ସୃଜନାତ୍ମକତା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଘରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ବାତାବରଣ ରହିବ। ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ କିଛି ଅବରୋଧ ଆସିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଗଣଙ୍କ ସହିତ ତାଳମେଳ ବନାଇ ରଖିବେ। ମାନସିକ ରୂପରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ବୃଷ : ଅନୁକୂଳତା ଏବଂ ପ୍ରତିକୂଳତାରେ ମିଳାମିଶା ଆଜିର ଦିନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନୂଆ ବିଚାରଧାରା ପ୍ରୟୋଗ କରିବେ। ଆଲସ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟଗ୍ରତା ରହିବ, ଏଥିପାଇଁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଗ୍ନି, ଜଳ ଏବଂ ଅକସ୍ମାତରେ ସାବଧାନ ରହିବେ। ବ୍ୟାପାରିମାନଙ୍କୁ ଧନର ଦେବା-ନେବାରେ ଏବଂ ଯାତ୍ରା କରିବାରେ ଲାଭ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ। ଶିଶୁଙ୍କର ପ୍ରଗତିରେ ମନ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ରହିବ। ଗୃହସ୍ଥଜୀବନ ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ ବିତିବ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ସ୍ଥାୟୀ ସଂପତ୍ତିର କାଗଜପତ୍ର ଉପରେ ଆଜି ହସ୍ତାକ୍ଷର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ପରେ ଦେଖିଚାହିଁ କରିବେ। ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ରଚନାତ୍ମକ କ୍ଷମତା ଭଲ ରହିବ।

ମିଥୁନ : ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରକୁ ମନରୁ ଦୂର କରିବାପାଇଁ ଉପଦେଶ। ଖାଇବା ପିଇବାରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ବାହନ ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅନିଷ୍ଟ ଘଟଣା ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। କୌଣସି କାରଣବଶତଃ ବାହରକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ବୌଦ୍ଧିକ ଅଥବା ସାହିତ୍ୟିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରିବେ। ମାନସିକରୁପରେ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ପାଇଁ ମାନସିକ ବ୍ୟଗ୍ରତା ବଢ଼ିବ। ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବାରରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ପରାଜିତ ହେବେ। ଘରର ବାତାବରଣ ଭଲ ରହିବ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାର ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇପାରନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିର ସଂକେତ ଅଛି।

କର୍କଟ : ସ୍ଵାଦିଷ୍ଟ ଏବଂ ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ, ସୁନ୍ଦର ବସ୍ତ୍ର ଏବଂ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ବିଷୟ ସୁଦୃଢ଼ ହେବାର ପ୍ରବଳ ଯୋଗ ଅଛି। ବିଚାରରେ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ଅଚାନକ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଭାଗୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନ୍ତରିକ ମତଭେଦ ବଢ଼ିବ। ଚାକିରି-ଧନ୍ଦାରେ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ନୂଆ କାମର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ବାତାବରଣ ଚିନ୍ତାପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ବିଚାର ଅପେକ୍ଷା କମ ସଫଳତା ମିଳିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ଭଲ ରହିବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଚାକିରିରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ।

ସିଂହ : ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାପାରର ବିସ୍ତାର ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଧନ- ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଆୟୋଜନ ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବେ। ଉଚିତ କାରଣ ପାଇଁ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ବିଦେଶ ସ୍ଥିତ ବ୍ୟବସାୟୀଜନମାନଙ୍କର ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ବୃଦ୍ଧି ହେବାରରୁ ଧନର ମାମଲାରେ ହାତ ଖୋଲା ରହିବ। ପ୍ରବଳ ଲାଭର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଅଛି। ତଥାପି ମଧ୍ୟ ବିଚାରରେ ଅନିର୍ଣ୍ଣାୟକ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ। ଯାତ୍ରା ହେବ। ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଭାଗୀଦାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନ୍ତରିକ ମତଭେଦ ରହିବ। ତଥାପି ମଧ୍ୟ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ଆଜି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଶକ୍ତିରେ କରିବେ। କ୍ରୋଧର ଭାବନା ଅଧିକ ରହିପାରେ, ମନ ଶାନ୍ତ ରଖିବେ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ ହେବ। ପରିଜନମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

କନ୍ୟା : ଆଜିର ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିପୂର୍ବକ ବିତିବ। ଆଭୂଷଣର କ୍ରୟ କରିବେ ଏବଂ ସାଥିରେ କଳା ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ରୁଚି ରହିବ। ବ୍ୟାପାର ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସରଳତା ରହିବ। ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବାତାବରଣ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ କିଛି ଅଧିକ ଭାବନାଶୀଳ ରହିବ। ଭାବନାର ପ୍ରବାହରେ ବହି ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଚର୍ଚ୍ଚା ଏବଂ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ବଢିଲା ପରି ନଜର ଆସିବ। ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ।

ତୁଳା : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଫଳଦାୟୀ ରହିବ। ଶାରୀରିକ ଫୂର୍ତ୍ତି ଏବଂ ମାନସିକ ପ୍ରସନ୍ନତାର ଅଭାବ ରହିବ। ପରିବାରରେ ଉଗ୍ର ବାତାବରଣ ରହିବ। ବ୍ୟାବହାରିକ ଜୀବନରେ ମାନହାନିର ପ୍ରସଙ୍ଗ ନବନୁ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କର ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ହେବ। ଆପଣ ସୃଜନାତ୍ମକ ଏବଂ କଳାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରେ ନିବୃତ୍ତ ରହିବେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି। ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ସୁମଧୁର ରହିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଉଗ୍ର ଚର୍ଚ୍ଚା-ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

ବିଚ୍ଛା : ଆଜି ସଂପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଏବଂ ଗୃହସ୍ଥଜୀବନ ବିଷୟରେ ନିରାକରଣ ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳଅଟେ। ଭାଇ-ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ସହକାରପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଶତ୍ରୁ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ପ୍ରତିକୂଳତା ରହିବ। ବ୍ୟାବହାରିକ ଜୀବନରେ ଅପଯଶ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କୌଟୁମ୍ବିକମାନଙ୍କ ସହିତ ମନଦୁଃଖ ଭରା ପ୍ରସଙ୍ଗ ବନିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଖାଇବା ପିଇବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା ସମୟାନୁସାରେ ରହିବ ନାହିଁ। ନୀଦ ମଧ୍ୟ ଇଚ୍ଛିତ ସମୟରେ ଆସିବ ନାହିଁ। ଧନ ହାନିର ଯୋଗ ଅଛି। ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସରେ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସରଳତା ପୂର୍ବକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଶଂସିତ କରାଯିବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଗଣ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗଅଛି।

ଧନୁ : ନିଜର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମନଦୁଃଖ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ଉପଦେଶ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆଜିର ଦିନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟା-ଅଭ୍ୟାସରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାପରି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗିବ। ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ନ ହେଉ ଏହାର ନିରାକରଣ ମିଳିବ। ଶରୀର ଏବଂ ମନ ଦ୍ୱୟ ସ୍ଵସ୍ଥ ରହିବ। ଶତ୍ରୁ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ। କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ମାଙ୍ଗଳିକ ପ୍ରସଂଗରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ ଆଜି କିଛି ନ୍ୟାୟପ୍ରିୟ ରହିବ। ହାନିକାରକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ସଫଳତା ଭରା ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସରଳତା ପୂର୍ବକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।

ମକର : ଆପଣଙ୍କର ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରେ ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟାପାରରେ ମଧ୍ୟ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଆପଣର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସରଳତାରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦର ମାତ୍ରା ବଢିବ। ତଥାପି ମଧ୍ୟ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରରେ ନକାରାତ୍ମକ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଏହି ହତାଶା ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ। ଶେୟାର-ସଟ୍ଟାରେ ପୁଞ୍ଜି-ନିବେଶ କରିବେ। ଆଜିର ଦିନ ସମ୍ଭାଳିକରି ଚାଲନ୍ତୁ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଦାୟିତ୍ୱହୀନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ନିଷେଧାତ୍ମକ ବିଚାରକୁ ନିଜ ଉପରେ ପ୍ରଭାବୀ ହେବାପାଇଁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆକସ୍ମିକ ବ୍ୟୟ ପାଇଁ ମାନସିକ ରୂପରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ। ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ : ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ହେବ। ଆଜି କିଛି ଅଧିକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଦୁର୍ଘଟଣା ଏବଂ ଶଲ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାରେ ସମ୍ଭାଳିକରି ଚାଲିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆଜିର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସରଳତା ପୂର୍ବକ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବାପରି ଦେଖାଯିବ। ଦଫ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବଢ଼ିଲା ପରି ଦେଖାଯିବ। ଉପର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଉପରେ ଛାଇ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା କରି ପାରିବେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ପ୍ରିୟଜନମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ। ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଯୋଗ ଅଛି। ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅପମାନିତ ନହେବାପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

ମୀନ : ବ୍ୟବସାୟ ତଥା ଅନ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ପାଇଁ ଲାଭପ୍ରଦ ଅଟେ। ବିବାହୋତ୍ସୁକମାନଙ୍କର ବିବାହର ପ୍ରଶ୍ନର ନିରାକରଣ ଆସିବ। ଯାତ୍ରା କରିବେ ତଥା ମିତ୍ରମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଆଦି ମିଳିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସରକାରୀ ପ୍ରଭାବ ଆପଣ ଉପରେ ବଢିପାରେ। ଅଧିକ ଶ୍ରମ କରିବା ଉପରେ ମଧ୍ୟ କମ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଘ୍ନ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାରୁ କାର୍ଯ୍ୟପୂର୍ତ୍ତି ହେବାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ। ସହକର୍ମିମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ବାଧା ଆସିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟଜୀବନରେ ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ଲମ୍ବା ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନ ରହୁ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ବ୍ୟାପାରରେ ପାର୍ଟନର ସହିତ ସମ୍ଭାଳିକରି ରୁହନ୍ତୁ।

Dailyhunt
Disclaimer: This story is auto-aggregated by a computer program and has not been created or edited by Dailyhunt. Publisher: Odia Pua
Top