ODIASpotNEWS
ODIASpotNEWS

ଆଜି ଆର୍ୟନଙ୍କୁ ମିଳିବକି ବେଲ?

ଆଜି ଆର୍ୟନଙ୍କୁ ମିଳିବକି ବେଲ?
  • 41d
  • 0 views
  • 0 shares

ମୁମ୍ବାଇ: ମୁମ୍ବାଇ କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଆର୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ଗତ ୩ ତାରିଖରୁ ଗିରଫ କରିଛି ଏନସିବି। ଆରୟନଙ୍କ ନିକଟରୁ କୌଣସି ଡ୍ରଗ୍ସ ମିଳିନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଅରବାଜ ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ନିକଟରୁ ୬ ଗ୍ରାମ ଡ୍ରଗ୍ସ ଜବତ ହୋଇଥିବା ଏନସିବ ଦର୍ଶାଇଥିଲା। ଆର୍ୟନ ଅରବାଜଙ୍କ ସହ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
ପ୍ରମେୟ
ପ୍ରମେୟ

ଟି-୨୦ ପରେ ଏବେ ଭାରତୀୟ ଦିନିକିଆ ଟିମ୍‌ର କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ହେଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା

ଟି-୨୦ ପରେ ଏବେ ଭାରତୀୟ ଦିନିକିଆ ଟିମ୍‌ର କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ହେଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା
  • 10hr
  • 0 views
  • 1 shares

8/12/2021 at 9:51 PM

pic-indiatoday

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଟି-୨୦ ପରେ ଏବେ ୱାନ୍‌ଡେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ଶିପ ଛାଡ଼ିଲେ ବିରାଟ କୋହଲି। ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିଛି। ଏ ନେଇ ବିସିସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ବିରାଟ ପୂର୍ବରୁ ଟି-୨୦ ଫର୍ମାଟ୍‌ରେ ଅଧିନାୟକ ପଦ ଛାଡ଼ିବା ପରେ ୱାନ୍‌ଡେରୁ ବି କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ଶିପ ଛାଡ଼ିବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
ସମ୍ବାଦ

ପୁରୀ ଓ ନ୍ୟୁ ତିନସୁକିଆ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ୍

ପୁରୀ ଓ ନ୍ୟୁ ତିନସୁକିଆ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ୍
  • 3hr
  • 0 views
  • 2 shares

ଭୁବନେଶ୍ବର : ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୁବିଧାଜନକ ଯାତ୍ରା ଉପଲବ୍ଧ କରାଇବା ପାଇଁ ଡିସେମ୍ବର ୧୨ରୁ ଜାନୁଆରି ଶେଷ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସାମର ନ୍ୟୁ ତିନସୁକିଆ ଓ ପୁରୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ୍ ଚଳାଇବାକୁ ପୂର୍ବତଟ ରେଳପଥ ପକ୍ଷରୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି। ନ୍ୟୁ ତିନସୁକିଆ-ପୁରୀ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେନ(୦୫୯୭୦) ୧୨ ତାରିଖରୁ ଜାନୁଆରି ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନ୍ୟୁ ତିନସୁକିଆରୁ ପ୍ରତି ରବିବାର ରାତି ୧୦ଟା ୩୦ରେ ଛାଡ଼ି ମଙ୍ଗଳବାର ପୂର୍ବାହ୍ନ ୧୧ଟାରେ ପୁରୀରେ ପହଞ୍ଚିବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ

No Internet connection