ଓଡିଶା ସମ୍ବାଦ
ଓଡିଶା ସମ୍ବାଦ

ବିବାଦରେ ଆପିଏଲର ଦୁଇ ନୂଆ ଦଳ: ଲଳିତ ମୋଦିଙ୍କ ନିଶାନାରେ ବିସିସିଆଇ

ବିବାଦରେ ଆପିଏଲର ଦୁଇ ନୂଆ ଦଳ: ଲଳିତ ମୋଦିଙ୍କ ନିଶାନାରେ ବିସିସିଆଇ
  • 41d
  • 0 views
  • 10 shares

ଓଡ଼ିଶା ସମ୍ବାଦ ବ୍ୟୁରୋ : ୧୫ ତମ ଆଇପିଏଲ୍ ସଂସ୍କରଣ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ନୂଆ ଦଳ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଓ ଅହମଦାବାଦ ପାଇଁ ନିଲାମି ସରିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ଏହି ନୂଆ ଦଳକୁ ନେଇ ବିବାଦ ବଢ଼ିବା ଦେଖାଦେଇଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ ଆଇପିଏଲ୍ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଲଳିତ ମୋଦି ସିଧାସଳଖ ବିସିସିଆଇକୁ ନିଜ ନିଶାନାକୁ ନେଇଛନ୍ତିି। ବିସିସିଆଇକୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ପୃଷ୍ଟାରେ ଲଳିତ ମୋଦି କହିଛନ୍ତି -ମତେ ଲାଗୁଛି ଏକ ସଟ୍ଟାବାଜି କମ୍ପାନୀ ଏକ ନୂଆ ଟିମ୍ କୁ କିଣିପାରେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
TheTruths
TheTruths

ଓମିକ୍ରନ ଭୟ : ଏଣିକି 'ଏୟାର ସୁବିଧା' ପୋର୍ଟାଲରେ ସେଲ୍ଫ ଡିକ୍ଲାରେସନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ

ଓମିକ୍ରନ ଭୟ : ଏଣିକି 'ଏୟାର ସୁବିଧା' ପୋର୍ଟାଲରେ ସେଲ୍ଫ ଡିକ୍ଲାରେସନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • 2hr
  • 0 views
  • 4 shares

ବାହାର ରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଆସୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ ଆଣିଲା କେନ୍ଦ୍ର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବିମାନ ଚଳାଚଳ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ (ଏମଓସିଏ) ଏବଂ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଭାରତରେ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ବିମାନ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସଂଶୋଧିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଆନ୍ତର୍ଜାତିକ ଆଗମନ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର 'ଏୟାର ସୁବିଧା' ପୋର୍ଟାଲରେ ସେଲ୍ଫ ଡିକ୍ଲାରେସନକୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଘୋଷଣା କରିଛି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
NEWS7
NEWS7

ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ

ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • 1hr
  • 0 views
  • 4 shares

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୮।୧୨: ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର । ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଅସାମର କବି ନୀଳମଣି ଫୁକନ ଏବଂ ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ସମ୍ମାନ । ଏନେଇ ଘୋଷଣା ହୋଇଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଖ୍ୟାତନାମା ଅହମୀୟା କବି ନିଳମଣୀ ଫୁକନ ଏବଂ କୋଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦର ମୌଜୋଙ୍କୁ ଜ୍ଞାନପୀଠ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନିତ କରାଯିବ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ

No Internet connection

Link Copied