ଓଡିଶା ସମ୍ବାଦ
ଓଡିଶା ସମ୍ବାଦ

କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆତ୍ମସାତ୍ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହେଲେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ୪୨୦

କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆତ୍ମସାତ୍ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହେଲେ ମ୍ୟାଡାମ୍ ୪୨୦
  • 43d
  • 0 views
  • 5 shares

ନବରଙ୍ଗପୁର : ଶେଷରେ ଗିରଫ ହେଲେ ମ୍ୟାଡାମ୍ -୪୨୦ । ଏକ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଆର୍ଥିକ ଅନିୟମିତତା ମାମଲାରେ ୬ ମାସ ଧରି ପୋଲିସକୁ ଚକମା ଦେଇ ଫେରାର ଥିଲେ ୪୨୦ କର୍ମଚାରୀ ଚନ୍ଦନା ମଣ୍ଡଳ । ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଡାବୁଗାଁ ତହସିଲରେ ଆର୍ଥିକ ଅନିୟମିତତା ନେଇ ତହସିଲଦାର ଡାବୁଗାଁ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଆର୍ଥିକ ଅନିୟମିତତାରେ ତହସିଲ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ରାଜସ୍ବ ସହାୟିକା ଚନ୍ଦନା ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତି ଥିବା ନେଇ ଏତଲାରେ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
ରିପୋର୍ଟର୍ସ ପେନ
ରିପୋର୍ଟର୍ସ ପେନ

୩ ଜଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର, ଜଣେ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ

୩ ଜଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର, ଜଣେ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • 5hr
  • 0 views
  • 50 shares

ଭୁବନେଶ୍ୱର,(ରିପୋଟର୍ସ ପେନ୍‌): ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ନୈତିକତା ଓ ସାଧୁତା ବଜାୟ ରଖିବା ଉପରେ ସବୁବେଳେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇଆସିଛନ୍ତି। ଅପାରଗ ତଥା ଦୁର୍ନୀତିଗ୍ରସ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସବୁବେଳେ ଶୂନ୍ୟ ସହିଷ୍ଣୁତା ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଉପରେ ଜୋର ଦେଇଆସିଛନ୍ତି ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
K NEWS
K NEWS

ଚାକିରି ଥାଉ ବା ନଥାଉ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିପାରିବ ପେନସନ୍‌, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ପାଇବେ

  • 4hr
  • 0 views
  • 201 shares

ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ବୃଦ୍ଧବସ୍ଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଏହି ଖବର ଖାସ୍‌ କରି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ। ଏବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ରିଟାୟରମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ନିବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ନ୍ୟାସନାଲ ପେନସନ୍‌ ସ୍କିମ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବହୁତ ଭଲ ଅପସନ୍‌ ଅଟେ। ଚାକିରି ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ହିଁ ନ୍ୟାସନାଲ୍‌ ପେନସନ୍‌ ସ୍କିମରେ ନିବେଶ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେବେ ତାହେଲେ ରିଟାୟରମେଣ୍ଟ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ୩୪ ଲକ୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋଟା ଫଣ୍ଡ ସଞ୍ଚୟ ହୋଇଯିବ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ

No Internet connection

Link Copied