ଓଡିଶା ସମ୍ବାଦ
ଓଡିଶା ସମ୍ବାଦ

ସାଂସଦ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋ

ସାଂସଦ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋ
  • 43d
  • 0 views
  • 3 shares

ଦିଲ୍ଲୀ:ସାଂସଦ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋ । ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋ ଲୋକସଭା ବାଚସ୍ପତି ଓମ ବିର୍ଲାଙ୍କୁ ଭେଟି ସାଂସଦ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି । ଇସ୍ତଫା ଦେବା ପରେ ଗଣ ମାଧ୍ୟମ ସହ କଥା ହୋଇ ଭାବ ପ୍ରବଣ ହୋଇପଡ଼ିିଥିଲେ ବାବୁଲ ସୁପ୍ରିୟୋ। ମୁଁ ମୋ ରାଜନୈତିକ ଜୀବନ ବିଜେପିରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
NEWS7
NEWS7

ସତ ପାଇଁ ନରମିଲେ କୋର୍ଟ, ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ବଦଳରେ ଦେଲେ ୩ ବର୍ଷ ଜେଲ୍

ସତ ପାଇଁ ନରମିଲେ କୋର୍ଟ, ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ବଦଳରେ ଦେଲେ ୩ ବର୍ଷ ଜେଲ୍
  • 4hr
  • 0 views
  • 4 shares

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨/୧୨ : କୁଖ୍ୟାତ ଡ୍ରଗ୍ ମାଫିଆ ଏଲ୍ ଚାପୋଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଏମା କରୋନେଲ ଏଇସପୁରୋଙ୍କୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ମିଳିଛି। କୋର୍ଟ ତାଙ୍କୁ ଦୟା ଦେଖାଇ ମାତ୍ର ତିନି ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀରେ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ୩୨ ବର୍ଷର ଏମା ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ। ବ୍ୟୁଟି କ୍ୱିନ୍ ଥିବା ଏମା ଆଜୀବନ କାରଦଣ୍ଡ ଭୋଗୁଥିବା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅପରାଧରେ ସହଭାଗୀ ଥିଲେ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ
ଧରିତ୍ରୀ

ପ୍ରଥମଥର ହାତ ଧରାଧରି ହୋଇ ଆସିଲେ ଆଥିଆ-ରାହୁଲ

ପ୍ରଥମଥର ହାତ ଧରାଧରି ହୋଇ ଆସିଲେ ଆଥିଆ-ରାହୁଲ
  • 4hr
  • 0 views
  • 3 shares

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଝିଅ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଥିଆ ସେଟ୍ଟି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥା'ନ୍ତି। ସେ କ୍ରିକେଟର କେ.ଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ଶେୟାର କରନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ରାହୁଲ ମଧ୍ୟ ଫଟୋ ଶେୟାର କରନ୍ତି। ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ ଆଥିଆ ମଧ୍ୟ ରାହୁଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବିଦେଶ ଗସ୍ତରେ ମଧ୍ୟ ଆଥିଆଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନିଅନ୍ତି।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ

No Internet connection